Меню

Декоративні скляні елементи / ЛІНЗИ

Скляні кульки

Оплавлені скляні кульки (кабушони, Nuggets, Gems) з пласкою нижньою поверхнею, неправильної округлої форми. Використовують при виготовленні вітражів та для декорування інтер'єрів. Кульки виготовляють прозорими, непрозорими , іризованими чотирьох розмірів : великі (30-38 мм), середні (18-22 мм), маленькі (13-17 мм) та міні (9-11 мм). Товар ваговий.

Багатогранне поліроване скло (Jewels)

Використовують для виготовлення та оздоблення  вітражів, декорування інтер’єрів. Багатогранне поліроване скло (Jewels, Faceted Flatback Jewels, Джевелси) завдяки якісній обробці схоже на дорогоцінні камені з аналогічною грою граней. Ці скляні елементи мають різні розміри, конфігурацію (круглі, овальні, квадратні, каплеподібні), правильну форму  з пласкою нижньою поверхнею та різну кількість граней. Використовують для виготовлення та оздоблення  вітражів. Круглі джевелси поділяються за  діаметром: 75 мм ( за замовленням), 50 мм, 40 мм ( за замовленням), 3,5мм, 30 мм, 2,5 мм, 15 мм (за  замовленням). Овальні джевелси поділяються за розміром 25х18 мм, 30х22 мм (за  замовленням), 40х30 мм (за  замовленням). Джевелси у вигляді загостреного овалу поділяються за розміром 40х20 мм, 30х15 мм.

Поліроване скло (фацети, bevels)

Фацетовані скляні елементи  (фацети, bevels, бевелси, бевели,поліроване скло) виготовляють з скла товщиною 5 - 4,5 мм з фацетованою (знятою під кутом) кромкою (товщина кромки 2 мм). Тонка зовнішня кромка дозволяє прекрасно з’єднувати бевелси (bevels) зі свинцевою вітражною стрічкою при виготовленні псевдо вітражів. При цій технології декоративні елементи прикріплюють на лист скла за допомогою спеціального клею. Також бевелси (bevels) можна вставляти в профіль при виготовленні класичних вітражів або  вітражів Тіфані. Кромка фацетованого елемента (bevels) обгортається фолією і він впаюється у вітраж. Фацетовані елементи виготовляють у вигляді різних геометричних фігур (квадратів, ромбів, прямокутників, овалів, кругів, зірок, кутових наборів) та 

Сортувати: -