Меню

Новини і Акції / АКЦІЯ -30% на ОРГАНІЗАТОР INLAND для вітражних робіт

 

 

                                                                                                         ШАНОВНІ ДРУЗІ !!!

Минув рік, як компанія SPECTRUMGLASS була перенесена на нову площадку в Мексиці. За цей час відбувся ряд значних змін у ціноформуванні нового виробника .Таким чином тричі було підвищено ціну. Два рази змінювалась класифікація по  категоріям скла і тепер значна частина найбільш популярних позицій  перемістились з категорій АА і А в категорію С. Крім того з 1-го липня практично все скло переводиться в розділ ф’юзингового (SF), що призвело до значного підвищення цін (30%). Націнка на фюзингове скло становила у нас + 50 грн до вартості , що не відповідає і близько ринковим цінам.

На протязі  останнього року ми намагались абсорбувати всі зміни в ціновій політиці компанії SPECTRUM GLASS  приймаючи деколи непопулярні рішення (відміна персональної знижки та умови доставки). Але в зв’язку з тим, що нові надходження скла ми отримуємо по новій вартості, стримувати ріст цін стало неможливо.

Маючи старі запаси скла і отримуючи нові поступлення, на даному етапі ми змушені усереднити різницю цін і привести їх у відповідність до реальності.

Враховуючи вище наведене , інформуємо Вас про зміну цін ,що   вступить в силу з 01.08.2018р.

Відчуваючи вдячність за Вашу співпрацю з нами, надаємо  можливість закупити необхідне Вам скло до 1-го серпня, за діючими цінами.

Вартість на скло виробництва Китай і Wissmach     залишається незмінною.

АКЦІЯ -30% на ОРГАНІЗАТОР INLAND для вітражних робіт